mišulka13jan

Jak zařídit aby vaše vypěstované citrony plodili?

Mám citrony a nevím jestly na nich porostou citrony . Kdo vý napiš do komentu.

Nejlepší odpověď
kablik

Citrusy vypěstovaný ze semínek neplodí dříve jak za deset let, i později. Pokud se chceš dočkat plodů dříve musíš si koupit tzv. roubovanec, který nasadí květy obvykle už druhým rokem. Víc se dovíš na stránkách citrusářů, neváhej a hledej.
Doplňuji:
http://www.citrusy-trutnov.mstu.cz/za­ciname_s_citru­sy.htm

Další odpovědi
Krakis

Naroubovat je musíš vždy,protože ze semínek ti budou plodit jen plané citrony.