CBS

jak zareagovat na krive narceni,pri kterem jde o zamestnani?

dobry den,muzete poradit?otec ma problem s byvalou pritelkyni.maji spolu dceru.ale s pritelkyni si rozesly,mely ustni hohodu,ze ji bude platit tolik a tolik.on platil,ale na ruku,bohuzel blbec nenechaval podepisovat kolik a kdy.nyni mu ale prisla obalka od soudu,ze ho byvala partnerka udala za neplaceni vyzivneho a po vysetreni je odsouzen,a ma podminku ,diky ktere momentalne prijde o praci.nechapem ale,jak je toto mozne,kdyz k zadnemu soudu kvuli urceni alimentu nedloslo.vse bylo jen o jejich dohode vite?odvolame se,ale netusime,co s timto delat,jak pokracovat.

Odpovědi
pusinka50

Nesmíš svému otci všechno věřit. To víš, že ti nepřizná pravdu. Pochybuji silně, že by byl tak hloupý a každý měsíc se setkal osobně s bývalou přítelkyní, aby jí předal alimenty. Spíš jí nic neplatil. Můžete se akorát odvolat, že k žádnému soudu o přiznání výše alimentů nedošlo a že otec požádá soud o Návrh na stanovení povinného výživného…ale to již bylo zřejmě stanoveno, tak snad podat žalobu na pochybení soudu pro nedostatek důkazů a žádat nový soud. Chtělo by to radu právníka, jestli máte volnou tisícovku, najděte si konzultaci u jakéhokoliv právníka ve vašem městě, za tisícovku to snad stojí, ale musí u toho být i otec, protože ty nevíš, jak to doopravdy bylo

Drap

Jinak pokračovat nelze. Musí se zkrátka smířit s tím, že si to odsedí. A že by někoho odsoudeili jenom tak, bez žádného jiného jednání, je pěkně přitažené za vlasy.

CBS

to je prave ono.ja v teto situaci jsem,tak vim,ze mi otec nelze.nekoliktrat jsem s nim byla ja,kdyz ji penize predaval,stejne jako jejich 15leta dcera,jako dedecek,jako muj bratr.bylo nas hodne svedku,ale nikoho k tomu predmetnemu soudu nepozval,abychom vse rekly.a obhajily otce.