orwell

Jak zareagovat, když pozdravím zamyšlenou sousedku „dobrý den“ a ona mi odpoví „fuj, to sem se lekla“?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Napodobne, madam, napodobne:)

Další odpovědi
Savier

Už se mi to jednou stalo a nebylo to nic příjemného, hodně trapný pocit… Zasmál jsem se, omluvil se a pokračoval v cestě.

Ametyst

Tak se zasměju, a řeknu něco rádoby vtipného, jako “Ještě že není tma, to bych si vyčítal”. “ Ještě že se nestalo něco horšího” 🙂

petrph

Kvůli tomu pozdravu to určitě nebylo. Lidi i když jsou zamyšlený, tak vnímaj lidi co jsou viditelně kolem nich.
Takže spíš jesli jsi na ní nevyrazil zpoza rohu, nebo ve tmě a podobně. Tak za to se klidně omluv…

Kryšpín

Madam záleží jak sexuálně nebo jinak.

EKSOT123

Hmmm, matně si vzpomínám na nějakou pohádku, kde nějaké zvířátko se na pozdrav lidským hlasem také dočkalo zděšené reakce. Jo, asi to bylo v Mrazíkovi, ale asi i ještě někde jinde. Ale neber si to osobně 🙂 .