Wyruz

Jak zamezit viditelnost zil na rukou?

Jak uz otazka napovida,docela me trapi velka viditelnost zil na rukach. Mam to zrejme po matce,ktera ma to same. Jsem zkratka hubeny,ale pravidelne cvicim a nekdy mi lezou zily,holkam se to nekterym libi ale me to prijde az prehnane a nelibi se mi to,podle me je to odporne. Hlavne mi vylezou,kdyz mi je velke horko. Je nejaky zpusob jak to schovat,zamaskovat?

Nejlepší odpověď
Kepler

Kdysi jsem byl taky mladý a hubený a podkožní žíly byly taky dobře vidět. Pravidelným cvičením to jenom podporuješ, protože krev se taky musí ochlazovat a proto žíly vystupují. Pokud tedy mají kam, jinou možnost nemají. Nemáš asi žádné sádlo, které by tomu bránilo a nic jiného to neskryje. Dneska, když mám podkožního tuku dost, tak odháním všechny nezkušené sestřičky, které mi chtějí zavést kanylu se slovy „krve se ve mně ani nedořežete!“. A to mezi obézní ještě nepatřím. Tak buď rád, že to tak máš! 🙂

Další odpovědi
Alesh

Prosím tě, taková blbost. jo, kdybys byl ženská, tak neřeknu, ale u chlapa je to zcela normální. Takže místo pozorování a řešení takové blbosti se věnuj něčemu užitečnému. 😉

Drap

Ano lze to zamaskovat. Říká se tomu rukavice.