Spartaboy

Jak z bílošedé linky odstranit zažrané fleky od čaje?

Jedlá soda možná trošičku pomohla tam kde to asi není ještě zažrané ale zdaleka na to nestačí.

Odpovědi
Beno

Zkus to sodou, trochu vody. Použít měkkou houbu.

elkon

Možná kyselina citronová, ale nejlepší je mít pořádek a čaj vždy setřít hned.

mosoj

Úplně obyčejná voda ( případně kapka saponátu) a houbička z mikrovlákna ( jinak nazývaná nanohoubička).

Jarmila Mi

Zkuste nano houbičku. Já s nimi v kuchyni uklízím běžně a nemůžu si je vynachválit. Hlavně na fleky, které nejdou ničím jiným dolů.

Zdroj: https://www.na­nie.cz/smartblog/11_jak-vycistit-zaneseny-cajovy-servis.html