Domi35003

Jak vyzrát na nekompromisní učitelku?

Ahoj, je mi 14 let a chodím na střední školu. Asi za měsíc mají být atletické závody a ze třídy mají jít 5 holek+náhradnice. A problém je v tom, že to má nastarost naše tělocvikářka, která mě nemá v oblibě, protože ji máme i na zeměpis, který mi nejde… A ještě k tomu je to ten typ hrdé učitelky, když kdysi dávno vahrávala turnaje vě volejbale, tak strašně nadržuje holkám z naší třidy, které hrají volejbal… Minulý rok sem byla zapsaná na atletickou soutěž, protože běžím nejrychleji sprint a hod míčkem… Ale paní proseforka tam jako první napsala všechny volejbalistky, ty, co dělají takové ty hlavní sporty bez ohledu na to, jak dlouho je dělají a bez ohledu na to, jakou mají kondičku :/ Letos jsem hrozně trénovala, cvičila, aby mě letos vzala, ale neuvěřitelně mě naštvala, že letos nedělala cviky, kdo půjde a kdo ne, ale dala to nastarost jedné holce ze třídy (volejbalistce), která tam napsala všechny svoje kamarádky a volejbalistky… Tohle štve ostatní polovinu holek z naší třídy, jakou má paní profesorka protekci vůči volejbalistkám, a my ostatní i kdybychom byly mistryně ve florbalu, tak jí to nezajímá a jsme prostě ten „zbytek“, chtěla bych tomu nastolit konec…

Děkuji za odpovědi

Odpovědi
Kepler

Co takhle napsat petici řediteli?

Drap

Jedině si stěžovat na vedení školy. Kdybych byl já ředitelem, tak bych takovou stížnost stejně zahodil.

led

Tvým nynějším hlavním zaměstnáním je škola, což znamená učení. Sport není všechno, i když si to mnozí myslí.
Nekompromisní učitelku přesvědčíš jedině zlepšením svých výkonů v učení, píšeš, že ti zeměpis nejde.
Překonej se, iv životě, tak jako ve sportu, budeš muset překonat své pohodlí, svou nechuť, svou lenost, i když se ti nebude chtít, pokud chceš dosáhnout vrcholu.
Souhlasím s tvou nekompomisnou učitelkou, nejprve práce – učení, pak zábava – sport.
Nebo se živíš sportem? Jak dlouho to vydržíš? Co budeš dělat nevědomá, když skončíš sportovní kariéru?
Přemýšlej, co je opravdu nejdůležitější pro tvůj život.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prijde-vam-ze-to-co-vam-jde-nejvic-je-v-zivote-nejdulezitejsi

lukas.zmizik

S tím asi nic. Bych se přihlásil do nějakého mimoškolního sportovního klubu úplně mimo tuto učitelku a tam si užíval úspěchy.

tforro

Požádat rodiče, aby si stěžovali u ředitele.

iceT

Vy, co se cítíte být upozaděny učitelkou, to prostě vzdejte a z té soutěže se odhlaste.