Avatar uživatele
Domi35003

Jak vyzrát na nekompromisní učitelku?

Ahoj, je mi 14 let a chodím na střední školu. Asi za měsíc mají být atletické závody a ze třídy mají jít 5 holek+náhradnice. A problém je v tom, že to má nastarost naše tělocvikářka, která mě nemá v oblibě, protože ji máme i na zeměpis, který mi nejde… A ještě k tomu je to ten typ hrdé učitelky, když kdysi dávno vahrávala turnaje vě volejbale, tak strašně nadržuje holkám z naší třidy, které hrají volejbal… Minulý rok sem byla zapsaná na atletickou soutěž, protože běžím nejrychleji sprint a hod míčkem… Ale paní proseforka tam jako první napsala všechny volejbalistky, ty, co dělají takové ty hlavní sporty bez ohledu na to, jak dlouho je dělají a bez ohledu na to, jakou mají kondičku :/ Letos jsem hrozně trénovala, cvičila, aby mě letos vzala, ale neuvěřitelně mě naštvala, že letos nedělala cviky, kdo půjde a kdo ne, ale dala to nastarost jedné holce ze třídy (volejbalistce), která tam napsala všechny svoje kamarádky a volejbalistky… Tohle štve ostatní polovinu holek z naší třídy, jakou má paní profesorka protekci vůči volejbalistkám, a my ostatní i kdybychom byly mistryně ve florbalu, tak jí to nezajímá a jsme prostě ten „zbytek“, chtěla bych tomu nastolit konec…

Děkuji za odpovědi

Zajímavá 0 před 2931 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Co takhle napsat petici řediteli?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Jedině si stěžovat na vedení školy. Kdybych byl já ředitelem, tak bych takovou stížnost stejně zahodil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Tvým nynějším hlavním zaměstnáním je škola, což znamená učení. Sport není všechno, i když si to mnozí myslí.
Nekompromisní učitelku přesvědčíš jedině zlepšením svých výkonů v učení, píšeš, že ti zeměpis nejde.
Překonej se, iv životě, tak jako ve sportu, budeš muset překonat své pohodlí, svou nechuť, svou lenost, i když se ti nebude chtít, pokud chceš dosáhnout vrcholu.
Souhlasím s tvou nekompomisnou učitelkou, nejprve práce – učení, pak zábava – sport.
Nebo se živíš sportem? Jak dlouho to vydržíš? Co budeš dělat nevědomá, když skončíš sportovní kariéru?
Přemýšlej, co je opravdu nejdůležitější pro tvůj život.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prijde-vam-ze-to-co-vam-jde-nejvic-je-v-zivote-nejdulezitejsi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

S tím asi nic. Bych se přihlásil do nějakého mimoškolního sportovního klubu úplně mimo tuto učitelku a tam si užíval úspěchy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tforro

Požádat rodiče, aby si stěžovali u ředitele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Vy, co se cítíte být upozaděny učitelkou, to prostě vzdejte a z té soutěže se odhlaste.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek