Adam2

Přijde vám, že to, co vám jde nejvíc, je v životě nejdůležitější?

Nejlepší odpověď
redy

To by bylo fajn, kdyby to tak bylo, v mojim případě 🙂

Další odpovědi
Drap

Vůbec mi to tak nepřijde. Ono je problémem už jenom hodnotit co je v životě nejdůležitější. Záleží na tom, z jakého úhlu se na to díváme. Ve skutečnosti je všechno důležité i ta nejmenší skutečnost. Z toho se přece tvoří celý život každého z nás

led

Definícia toho najdôležitého sa behom života mení schopnosťami a vedomosťami človeka. Hierarchia dôležitosti dieťaťa, je iná než dospelého a rozdielná od človeka na sklonku života.

Kepler

Ani ne. Může to být důležité pro tvoji práci nebo podnikání, ale jsou i jiné důležitější věci. Třeba zdraví, schopnost vyjít s lidmi v okolí, vyznat se v tlačenici apod.