jentakneres

Jak vytvořit stránku které bude pracovat na skoro na stejném principu jako je tato ?

Jako např. maniplay.eu Zkrátka když někdo klikne na nějaký odkaz tak se mu přičtou body, nebo dalším příkladem může být odpovedi.cz když vám někdo dá palec nahoru u odpovědi dostanete bodíky apod. Poradíte mi ? :) Předem děkuji.

Odpovědi
anonym

Vytvoříš databázi uživatelů (identifikace, body…) a např. odkazů (otázek…). Pak obslužnou aplikaci s webovým formulářem. Definice DB určuje, jaká data a v jaké formě budeš uchovávat (její strukturu si dobře promysli – zejména s ohledem na jejich další využití – zpracování, dat). Definice aplikace zase vychází z požadovaného sledování chování uživatelů na formuláři/ích.
Co chceš (po)radit?
Pokud už toto je ti nejasné, zauvažuj nejprve nad tím, proč vlastně chceš něco takového vůbec vytvářet, jaký je účel – tvořit něco, o čem ani sám autor neví k čemu to má sloužit, je nesmyslné…