nigola

Jak vytvořit přiznání na facebooku?

Prosím o podroboný popis. Jsem trochu lamer.
Doplňuji:
Myslela jsem skupinu/komunit, která je součástí určité skupiny. Přiznání bylo nejprve vytvořeno studenty vysokých škol a stále více se rozšiřuje. Jde o to, že příspěvky uživatelů se zobrazují nikoli pod jejich jménem, ale pod názvem skupiny.

Odpovědi
Reezo

co přesně by jsi chtěl přiznat?
Doplňuji:
Asi zkus zkontaktovat ty lidi, který to momentálně provozují a skuz jim nabýdnout spolupráci, že by jsi to chtěla rozšířit. Případně je požádat o pomoc ohledně informací. Jinak já osobně neuznávám takovéto stránky, kam lidi píšou životní chybi a doufají, že se jim uleví zbavit se viny…

mosoj

Daňové přiznání se dává až na začátku příštího roku.

Emefej

Můžeš se klidně přiznat i tady.

nigola

Myslela jsem skupinu/komunit, která je součástí určité skupiny. Přiznání bylo nejprve vytvořeno studenty vysokých škol a stále více se rozšiřuje. Jde o to, že příspěvky uživatelů se zobrazují nikoli pod jejich jménem, ale pod názvem skupiny.