Anonymka15+

Jak je možné, že jsem na Facebooku dala like na fotku, a když jsem znovu zapnula Facebook, ten můj like tam nebyl?

Jak je možné, že jsem na Facebooku někomu dala like na fotku, a když jsem znovu zapnula Facebook, ten můj like tam nebyl? Nejsem nějaký blaznivý fanoušej sociálních sítí, ale docela mě to zajímá. Mohl to nějal ovlivnit uživatel, kterému jsem ten like dala?

Odpovědi
Rohlik

Urcite to mohl ovlivnit dany uzivatel. Treba danou fotku smazal a pak nahral znovu, tim se smazou jak komentare, tak i „like“.

Smode

Spolehlivost FB je asi tak stejná, jako se spoléhat na stoptocentní podobu zprávy při tiché poště o 30 dětech. Mnohokrát se mi stalo, že jsem požádal o přátelství a ten člověk žádost ani nedostal. Naopak jsem přijal žádost někoho, kdo říkal, že mě nepožádal (s těmito lidmi se velmi dobře osobně znám, takže ověřeno). A to, že když mi někdo pošle zprávu a pak mi volá, proč jsem neodpověděl a já jen zírám, co vůbec chce (po půl roce zpráva přijde:)), už mě ani nezajímá a neřeším to. Takže FB je super nástroj na to, aby si o tobě někdo myslel, že jsi především úplný blázen a nějaký like ve mně probouzí jen úsměv. Pokud máš problém jenom s tímhle, bohužel nevíš ještě, co je to FB.