ovba

Jak vytvořit blokdiagram bez využití softwaru?

Ahoj/Dobrý den, mám za úkol vytvořit blokdiagram oblasti. Na mapě je to čtverec 3×3. Nesmíme používat žádný software. Díky za odpověď.

Odpovědi
JájsemRaibek

Přestože úkoly zde neděláme, poradím ti. Návod zde:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=h5pye66is­N4

gecco

Blokdiagram je graf – grafické zobrazení nadmořské výšky daných souřadnic…
😉
Je problém nakreslit graf ´ručně´? – potřebuješ papír, trojúhelník s ryskou (přinejhorším stačí pravítko), tužku.
A jestliže najdeš i pastelky (je vhodné odlišit intervaly nmv barevně), budeš za frajera…
😉