aevul

Jak vysoké IQ musí člověk mít, aby se mohl přiřadit k vědcům v popisu?

Vědci z aktivistické skupiny Scientist Rebellion se přilepili k podlaze v areálu muzea Autostadt patřící Volkswagenu ve Wolfsburgu, konkrétně v expozici automobilky Porsche. Provozovatelé muzea jim první noc zhasli a vypnuli topení, aktivisté si na sítích stěžují, že nedostali mísu, do které by vykonávali potřebu.

Nejlepší odpověď
elkon

Aktivista = pako (ve většině případů).

Další odpovědi
zjentek

Mainstream dělá hňupi ze skutečných osobností, dobře známe z údálostí za kovidu. Nyní nově je cíleně zaměřen na vědce. Když už i tato obec (vědecká) selže, ovčanovi nezbyde, než „ten spásný“ politik, v našem případě ten „proevropský“ (ve skutečnosti systematicky rozvracející dosavadní jakouž takouš pospolitost Evropy tak, že současně se již mezi sebou nesnesou dokonce ani malé děti). Závěr: Rozhodně nestačí IQ, které vystačí pro dráhu politika či reportéra včetně jeho bosse- úplatného vlastníka deníku/zpravo­dajského serveru.

Dochy

Asi tak 70… Abys tam (s dopomocí) trefil a dokázal použít lepidlo.