ZuzuBubu

Jak vyrobit toaletku z poličky?

Chtěla bych toaletku, ale je v tom menší háček nemám jí kam dát, protože mám malý pokoj a navíc se sestrou. Prosím poraďte jak udělat toaletku z poličky která je na obrázku. Děkuji.

P.S. Nechci tu žádné odpovědi typu: Tak ségru vystěhuj.

Nejlepší odpověď
Drap

Snadno, několik prkýnek, ve skříňce udělat několik zásuvek a poliček. Doplnit vhodným zrcadlem a je hotovo. Bohužel, z dotazu neni jasné, jaké má skříňka rozměry a jak je vysoko.

bolak

Normálně tam polož kabel, a máš to, ne?

Jiří Bohumil

Jo, omlouvám se, včil už jsem ji tu už uviděl. Takže i tak platí, co jsem Ti radil. Rozdělat, rozřezat, upravit, nebo pouze doplnit případně dalšími poličkami a šuplátky z nového materiálu. V dřevoprodejích seženeš určitě i materiál skoro shodný, případně použij bílé „lamino“. To se hodí v kombinaci ke všemu. Hrany „ožehlit“ a začistit ožehlovací páskou, zakoupenou opět v dřevoprodeji.

Jiří Bohumil

Na obrázku nic nebylo, takže nebylo možno radit úpravu.
Pokud jsi šikovná, nebo máš šikovného přítele, pak si rozměřit jak by měla být velká a jak vybavená a z původní poličky, případně z nového materiálu- „lamina“, nařezat „maflíkem“, podle pravítka, příslušné destičky a vše „skolíkovat“ a poslepovat (Herkules, Dispercol, Mamut) a případně možno i sešroubovat (je velký výběr šroubků, které jsou i pohledově pěkné) a je to jednodušší a rychlejší.
Tak si ji můžeš udělat vyloženě podle svých představ.
A příště tak rychle neuzavírej odpovědi, je to Tvá škoda.