Avatar uživatele
ZuzuBubu

Jak vyrobit toaletku z poličky?

Chtěla bych toaletku, ale je v tom menší háček nemám jí kam dát, protože mám malý pokoj a navíc se sestrou. Prosím poraďte jak udělat toaletku z poličky která je na obrázku. Děkuji.

P.S. Nechci tu žádné odpovědi typu: Tak ségru vystěhuj.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, bolak před 2623 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Odpoveď byla označena jako užitečná

Snadno, několik prkýnek, ve skříňce udělat několik zásuvek a poliček. Doplnit vhodným zrcadlem a je hotovo. Bohužel, z dotazu neni jasné, jaké má skříňka rozměry a jak je vysoko.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ZuzuBubu Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Normálně tam polož kabel, a máš to, ne?

před 2623 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Jo, omlouvám se, včil už jsem ji tu už uviděl. Takže i tak platí, co jsem Ti radil. Rozdělat, rozřezat, upravit, nebo pouze doplnit případně dalšími poličkami a šuplátky z nového materiálu. V dřevoprodejích seženeš určitě i materiál skoro shodný, případně použij bílé „lamino“. To se hodí v kombinaci ke všemu. Hrany „ožehlit“ a začistit ožehlovací páskou, zakoupenou opět v dřevoprodeji.

před 2623 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Na obrázku nic nebylo, takže nebylo možno radit úpravu.
Pokud jsi šikovná, nebo máš šikovného přítele, pak si rozměřit jak by měla být velká a jak vybavená a z původní poličky, případně z nového materiálu- „lamina“, nařezat „maflíkem“, podle pravítka, příslušné destičky a vše „skolíkovat“ a poslepovat (Herkules, Dispercol, Mamut) a případně možno i sešroubovat (je velký výběr šroubků, které jsou i pohledově pěkné) a je to jednodušší a rychlejší.
Tak si ji můžeš udělat vyloženě podle svých představ.
A příště tak rychle neuzavírej odpovědi, je to Tvá škoda.

před 2623 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek