Jak vyrobit manželskou postel

Dobrý den,chtěli bychom si doma sami vyrobit manželskou postel. Nevíte někdo jak na to, popř.nevíte nějaký odkaz? Děkujeme za radu.

Odpovědi
LuciJe

Záleží na tom, jakou postel si představujete. Pokud chcete něco jednoduchého, stačí Vám stlučený rám se zpevněnými rohy ze dřeva doplněný kratšími prkny po stranách (nohy) a roštem, případně pevnou spodní deskou.

Ala81

A myslite, ze se to vyplati? Zeptejte kolik vam ve stolarne nauctuji za narezani ohoblovani a nalakovani desek, anebo to chcete taky delat rucne sam? V tom pripade preju hodne zdaru. V opacnem pripade zjistite, ze vas nova postel mozna vyjde jen o malo draz, nez pouhy material zhotoveny „na miru“ a kde meme cenu vaseho casu, ktery nad tim stravite?

elektrikář

Pdívejte se v Ike dají se sestavit jenotlivé rámy. Prostor pod lůžkem se dá využít jako skladovací prostor.Vysouvací kontejnery. Záleží na možmostech a penězích