Koty007

Jak vyřešit prašnost v bytě? Čističku? Pořádný vysavač?

Bydlím v podnájmu a nemohu vyměnit koberec za jinou podlahu. Nechal jsem koberec vyčistit mokrou cestou, na chvíli to pomohlo.
Doplňuji:
Klimatizace nepřipadá v úvahu, líbilo by se mi to ale nejde to.

Kvalitní vysavač? Jaký?

Nejlepší odpověď
Drap

Jak čistička, tak pořádný vysavač, popřípadě komplexní klimatizace problém vyřeší zase jenom z části. Nic nefunguje na 100%. To by muselo být sterilní, hermeticky uzavřené prostředí. Zkrátka, vždy se v bytech prášilo a bude se prášit dál.

Další odpovědi
terry

Mam informace, ze se snizi prasnost pri pouzivani klimatizace. Ale v pripade pronajmu ji tezko. instalovat. Prenosna to neresi.

mosoj

Uklízet. Normální realita v každé domácnosti. Výkonný vysavač s rotačním kartáčem (klepačem). Není nutný Ramboo !!!