Tom.Noddy

Jak vyprat plátěný bílý potah gauče tak, aby zase zářil bělobou? Ani Vanish se s tím nepopral…

Nejlepší odpověď
karolka<3

Zkuste Savo Perex. Je přímo na bělení prádla a já s ním mám dobrou zkušenost. Takže doporučuju

Zdroj: http://www.sa­vo.eu/produkty/sa­vo-perex

Další odpovědi
baghira

Savo (ale přísně podle návodu, je to děsný dryják) :D

Drap

Pokud je to opravdu plátno, jak píšete, tak bych ho vyvařil, třeba i několikrát a použil n ještě n+ěco na bělení prádla, popřípadě bělil i na sluníčku.Teď by k tomu bylo ideální počasí

tom004

No,když si s tím neporadil ani „proslulý“ Vanish,tak zkus „běžný přášek“. Třeba,překvapí.