Jak vypočítat do kdy mi MŠMT financuje studium na VŠ? Odečítají se dny či semestry, roky?

Dobrý den všichni, jsem student 1. roč. VŠ. Dne 19. 8. 2011
jsem nastoupil na 2 VŠ. Dne 26. 10. 2011 jsem jednu z nich ukončil. V 2. pokračuji a příští rok bych chtěl opět zkusit si přidat další školu k té 1., avšak nejsem si jist do kdy mi MŠMT financuje studium.

Děkuji předem všem za informace.

26. 10. 2011

Odpovědi
Drap

Obecně do dvacátého šestého roku věku.

aiscis

obecne plati ze do 26 roku za vas stat plati socialni a zdravotni pojisteni behem studia, co se tyka skolneho tedy financovani studia, je to tak ze mate od statu zaplaceny jeden roka nad ramec radneho studia, tedy bakalarsky program muzete studovat 4 roky a magistersky navazujici 3, vzhledem k organizaci vyuky se skolne plati po semestrech, tedy po pulrocich. Presnou situaci pro vas si jiste odvodite:)