anony.M

Jak vypnout zvuk při zapínání windows?

jak vypnout zvuk při zapínání a vypínání windows?Ten zvuk mě obtěžuje a nemůžu nikde najít jak se to dá vypnout…dík..

Nejlepší odpověď
anonym

XP? …

Start → ovládací panely → Zvuky a zvukova zarizeni → ouško: „zvuky“ → Události programů: „spusteni systemu windows“, dole pak zvolit zvuky: „žádný“ … potvrdit [OK]

nebo blemcání windows vypnout zcela:
Start → ovládací panely → Zvuky a zvukova zarizeni → ouško: „zvuky“ → Zvukové schéma: „bez zvuku“ … potvrdit [OK]

Další odpovědi
elektrikář

Já to řešil tím že reproduktory zapínám jen když je potřebuji.