Wnaty

Jak spustit hru na Winodws XP ve Windows 8?

Nevíte někdo jak lze spustit hru, které mi fungovala v XP na novém počítači,´který má WIN8, aniž bych musela přeinstalovávat celý systém?
Doplňuji:
Jedná se o hru Last Knight of Camelot.

Odpovědi
McArthur

Nepíšeš, co je to za hru? Některé hry lze ve Windows 8 spustit např. díky dodatečně vydanému update, který se dá stáhnout z webu výrobce hry (obvykle zdarma). Některé hry ale spustit nelze a nepůjde, a to ani ve virtuální mašině s Windows XP.

štamgast

Normálně-nainstalovat a spustit, já to tak se staršíma hrama dělám ve W7 a jedou.
Nebo teda dát u .exe souboru spoušťet v systému kompatibility pro XP.

Jantar2

Klikni pravým tlačítkem hry na zástupce hry ze kterého hru poštíš dej Vlastnosti potom nahoře vyber „Kompabilita“ zaškrtni „Tento program spustit v režimu kompability pro:“ a v nově rozsvíceném poli pod právě zašktrtnutým bodem vyber Windows XP

To by mělo pomoct, jinak už nevím