iceT

Jak vypnout…?

Pustila jsem si hudbu v ntb,přehrávač Windows Media Player,otevřelo se okno a hudba hrála.No,pak jsem to chtěla vypnout,zavřela jsem tedy okno,ale hudba hraje dál.Jak se to dá vypnout?
Jsem zmatená,protože jindy okno zavřu a hudba přestane hrát automaticky.

Nejlepší odpověď
ondra07

Nejspíš to budeš mít otevřené dole na liště jak máš Start, tak na druhé straně vpravo, tam by to mělo být. Klikneš n to, levým tlačítkem a dáš ukončit nebo tak…
Kdyby to tam nebylo, tak stiskni Ctrl+Alt+Delete , spusť správce úloh ->dej procesy a tam najdeš ten windows m. pl. a ukončíš úlohu. :)

Další odpovědi
www

Nechápu dotaz zcela přesně, jednoduše ale proveď restart PC a bude po problému 😉

suaeda

Taky lze zkusit vypnout spuštěné aplikace ve Win. Vyvoláme pomocí tlačítek CTRL + ALT + DEL.

kapka

Už se mi to taky stalo. Taky nechápu, jak je to možné, neměla jsem to minimalizované, ale opravdu zavřené okno. Myslím, že jsem se prostě odhlásila a přihlásila, už nevím přesně. Ale taky mě to docela zmátlo.