Ludin.ca

Jak vypálit soubor .GPKG na DVD/CD?

Jak si vypálit mapové podklady – soubory GPKG na CD? Jedná se o pár set kB, ale potřeboval bych to mít na CD. Dá se to někde nechat vypálit když nemám v počítači mechaniku? Díky

Odpovědi
Dochy

Jakékoli datové soubory jsou vypálit. Ale tu mechaniku potřebuješ, bez ní to nějak nejde. Samozřejmě pokud máš známého s vypalovačkou tak mu to můžeš donést třeba na flešce.

Ludin.ca

Díky, ještě to neproběhlo, napadlo mě, jestli to nejde někam poslat. Vlastně nevím jaké použít CD, měly by být rozlišené na zvukové CD, datové CD a DVD. Prý ty formáty které podporuje jsou různé? No asi koupím nějaké CD a zkusím to…