Tom 25

Jak vypálit hru na CD/DVD tak, aby po vsunutí do PC se hra tvářila, jako že je na originálním CD/DVD?

Jak staženou hru mám vypálit na CD/DVD tak, aby po vsunutí do PC se hra tvářila, jako že je na originálním CD/DVD (tzn. aby se nainstalovala a hra si myslela, že je původní DVD v mechanice). Jedna se o hru farming simulator 2013. Cd klic mam, ale chce to lo mne cd. PS: Windows XP 32bit, deamon tools nechci kupovat radši vypalování.

Nejlepší odpověď
Quimby

Normálně přesunout soubory by mělo stačit, ovšem není lepší použít virtuální mechaniku, než zbytečně vypalovat DVD? například Daemon tools.

Návodů na Daemon tools je na netu spousta, ikdyž to vůbec není složité.

Další odpovědi
cochee

Žádný podrobný návod neexistuje, protože neuvádíš, o kterou hru jde a softwarových ochran je velká řada. Obecně – dělá se to častěji tak, že se nainstaluje virtuální mechanika a z originálního média se pořídí bitová kopie a připojí se na tu virtuální mechaniku, přičemž se emuluje ta ochrana (existují i nástroje, jak zjistit, o který typ ochrany jde).