autacek

Jak vypadá neviditelná ruka trhu?

Odpovědi
Kepler

Koukni se do zrcadla, jsi to ty sám. Tedy jako že jsi její součástí. Znáš zákon nabídky a poptávky?

Kryšpín

Podívejte se do historie pamětníků po hedvábném sametu, kdy náš jeden velmi moudrý politik vynikající tenista, obdivovatel pěkných slečinek, který má několik titulů vyjádřil tento krásný názor a ještě dodal uděláme na pět minut tmu a když budou milionáři, tak bude bohatý stát a tak se stalo začali se vyrábět milionáři, kteří po 27 letech také solidně ovládají stát. V rakouských novinách bylo uvedeno, v Československu lze přechod od socialismu ke kapitalismu nazvat krádeží za bílého dne.
I když nýní ta neviditelná ruka mírně trochu zadrhává a pokulhává, poněvadž státy náme dva, jeden český útulný, jako slepičí klec i s původní velikosti.
Ten druhý je dominantní Evropský z Bruselu, který vše řídí a nařizuje, směruje, dovoluje, zakazuje.
Rovněž většina solidních Evropských výrobků, byla přemístěna do milované rákosové Číny a dovážena zpět s kvalitou, že to občas vydrží i záruční dobu.

xxx3

Václav Klaus demonstroval její podobu (na český způsob) v Chile.

Kepler

Kryšpín: a proto se dnes máme tak dobře, že. Nebo se ti stýská po komačních, kdy se nemuselo doopravdy pracovat, kdo neokrádal stát okrádal rodinu a každý měl svou almužnu jistou?