Zvědavý

Jak vypadá běžný pracovní den politologa?

Chci říct co má všechno přes den na práci ? Musí chodit do práce každý den ? Co všechno dělá o co všechno se stará ? Díky

Nejlepší odpověď
marci1

Politolog zkoumá historii a programy různých organizací, stran a společenských hnutí;vztahy mezi vládními institucemi a společenskými skupinami, jakož i obsah a průběh rozhodovacích procesů. Zpracovává též historické a empirické výsledky výzkumů jednotlivých politických odvětví v zemi (nebo zemích) a porovnává je s problémovými řešeními jiných zemí. V rámci mezinárodní politiky zkoumá i historické, ekonomické a sociální příčiny mezinárodních konfliktů, pozici a úlohu států nebo státních společenství v mezinárodním systému.
Více v odkazu: 🙂
http://www.oc­cupationsguide­.cz/cz/povol/po­volani.aspx?Par=1131­.htm

Další odpovědi
annas

Těžko se dá říct. Třeba téměř každý den před. 8.00 hodin ráno vystupuje ve Studiu 6 a hodnotí politické dění. Pracovní dobu bude mít určitě tak jako ostatní, zaměstnanci, pokud není na volné noze.

Jinak studuje různá prohlášení, vyhlášení nejen u nás, ale i v cizině a vyjadřuje se k nim, hodnotí situaci, srovnává, vyjadřeje své názory, i výheldy, třeba v ČRo, v tisku, v internetovém DVTV atd.

Otevřela jsem si Google a čtu

"Co dnes Zeman při jmenování vlády nechtě prozradil? Politolog pro EZ rozebírá aktuální situaci – Euro zprávy

Politolog Just: Babiš se odvolává na Masaryka, přitom jde ve stopách Orbána a Kaczyńského – 15.cz

Politolog: Hamáček na dvou židlích? Na pár měsíců to zvládnutelné je
Týden.cz" ·atd.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=politolog&i­e=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b