Čt4

Jak vyndat zlomený kus klíče ze zámku a přitom nevolat rodiče a zámečníka ?:(

Pinzetou nějakou pootočit?Kolmo?Nebo na nějakou linku zavolat 😉

Nejlepší odpověď
lolek

vem pinzetu a normálně to vytáhni
nebo taky magnet

Další odpovědi
Dochy

Jakého klíče a kolik je ho uvnitř a kolik venku? A můžeš zámek vytáhnout, nebo je v zamčených dveřích? Pozn.: většina klíčů nebude magnetická

Reezo

dostaň zámek do takové polohy, jakou se tam vsouvá klíč, poté vem pinzetu nebo něco čím by to bylo možné zachytit a vytáhnout. Nebo zkus zatlacit z druhe strany a pomoc si pinzetou. Zkus využít kreativitu.

cochee

Zkusil bych 2–3 malinké kapky sekundového lepidla na správné místo ( = tak, aby se klíč nepřilepil k vložce) a na minutku zasunout pahýl klíče a přitlačit.

elektrikář

Jde použít ocelová páska se sponky do vlasů na konci lehce zahnutá
Doplňuji:
Napřed vložku dát do svislé polohy.Pak zasunout pásku kolem zoubků a klíč vytáhnout.

honza19hk

lolku
klíč nebývá magnetický,většina klíčů je z mosazi nebo její slitiny. teda aspoń tech dnešních.