jirka F

Jak vykašlat správně hlen, aby nezapadnul zpět do krku?

Konečně už mě to nachlazení opouští, snažím se vykašlat hlen, ale moc mně to nejde, spíše vůbec, ale lepší se to.

Nejlepší odpověď
Filip84

Nezlob se, ale to jsou věci pudů, je to stejná blbost, jako bys se ptal, jak si správně čapnout při sraní. Vysvětluje někdo psovi, jak má kašlat? Nebo opici?

Jediné, co Ti mohu poradit, je užívat expektorancia, osobně mohu doporučit Soledum 200 mg tbl. obd., ono pak to, třeba, půjde i samo, bez manuálu.

Zdroj: https://www.drmax­.cz/soledum-200-mg-20-tobolek

Další odpovědi
zjentek

Odkašlat a OKAMŽITĚ polknout 🤷‍♂️

paul1

Na dobré odkašlání a uvolnění hlenu je dobré použít např. čaje z jitrocele, některého slézu (maurský, přehlížený, kučeravý) dále je možné použít např. kapky Bromhexin a jsou i další přípravky k dostání v lékárnách.