Carolin

Jak vyčistit světlé sako?

Představte si situaci, že dostáváte ze světlého saka, potřísněného červeným vínem (čištěno následně bílým vínem, citronem… a nerozvážně i Savem – to jsem nebyla já!), to Savo? Látka není narušená.

Odpovědi
Dandi

Zkuste čistírnu. Pokud Vám nepomohou ani tam a zkusila jste všechno, tak pak bych obarvil sako celé =) růžová je IN.

Attack-design

ajaj zkuste vanisch to savo nevim nevim, pak jedině ta čistírna

alenka901

Je hned několik rad jak vyčistit skvrny od červeného vína. Skvrnu můžeme posypat solí, protože sůl bere vlhkost, a potom látku ihned vypereme. Další trik je, že flíček pokapeme bílým vínem a polijeme vodkou a vypereme v teplé vodě.