Kelt

Jak vyčistit obal na kartu?

Mám plastový obal na kartu velikosti kreditní karty. Obal je z plastu a karta se tam dá vsunout. Mám v tom průkazku. Tu jsem si vyčistil, ale nevím, jak vyčistit obal z vnitřní strany, když je tam asi 1 mm mezera možná tenčí. Máte s tím zkušenosti? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

S takovou potřebou jsem se ještě nesetkal, ale asi bych to řešil takto: pro jistotu bych vzal nějako jinou, rozměrově shodnou a nepotřebnou kartu. Obal bych naplnil roztokem lihu a saponátu, nebo jen saponátu a vnitřek prošoustal tou kartou. Nakonec propláchl a usušil.

Další odpovědi
Dochy

Ke Keplerově návodu bych ještě zkusil zlepšovák – Přes tu kartu přetáhnout tenký hadr/plátno. Tak lze místo karty použít užší špachtli, nebo vhodný příborový nůž.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Příspěvek smazán administrátorem.