Kric.ouwner

Jak vyčistit motor .

Chci se zeptat jestli někdo nevíte jak by se dal ( kromě úplného demontování a postupného čištění ) vyčistit zážehoví motor u auta , vím že jsou na to různé přípravky ale z toho nic nefunguje tak jestli nemáte někdo nějáký svůj osvěčený trik jak a čim…

Nejlepší odpověď
mosoj

Ale funguje. Jenom se to musí nakonec ostříknout tlakovou vodou, nejlépe teplou.
A v tom je ten problém je třeba vědět kam si to mohu dovolit stříknout a kam ne.

Nikdy se s tím nezdržuji dám do servisu který
to dělá a za pár kaček je motor jako nový a ještě čímsi nakonzervovaný Něco jako lak, který mimo jiné i vytěsní tu vodu z míst kde by mohla dělat neplechu. Ono se toto nemusí dělat zase tak často. Nechal jsem to udělat u auta které má najeté 200 000 km a je staré 13 let po prvé a určitě naposled.