asistentka11

Jak vrátit nová kamna

Jak postupovat poslat zpět nová kamna placena dobírkou? Musí být stejný dopravce? Prodejce uvedl jiné parametry, než je skutečnost. Dle mého klamná reklama, dá se požadovat i vrácení peněz za dopravu zpět prodejci? Nemám zkušenost. Cena byla
25000 Kč, jsem důchodkyně, ale nechci si to nechat líbit! MOC děkuji :)

Nejlepší odpověď
elkon

Pokud byl výrobek zakoupen v internetovém obchodě, můžete ho vrátit bez udání důvodů do čtrnácti dnů a kdo to odveze je jedno. Pokud je výrobek zakoupen v „kamenném obchodě“ a pouze vám to kdokoli přivezl, tak máte smůlu a vrátit nelze, pokud se s obchodem nedomluvíte (někdy se to povede, ale je to jejich dobrá vůle).

Další odpovědi
Mravenec

Doporučuji řešit přímo s prodejcem a dohodnout se na způsobu řešení situace a vrácení. Sdělit přeměřené údaje a srovnat je s těmi uvedenými prodejcem.