Rys95

Jak vnímáte osobnost premiéra České republiky Petra Fialy?

Odpovědi
Rokio

spíše kladně

Můj první dojem z něho je ten, že vypadá na slušného a chytrého člověka.

Určitě je lepší než Andrej Babiš.

Disraeli

spíše negativně

Průměr jak dycky. Nic extra.

Funna

rozhodně negativně

sice se vyjadřuje kultivovaně a je to, co se vystupování týká, „slušňák“, ale že ve vrcholné politice vydržel tak dloho, svědčí o opaku, protože opravdu slušný člověk už by tam nebyl…politika je obecně svinstvo a pokud mezi hlavouny přijde někdo s ideály a dobrými úmysly pro stát a lidi, ne jen s výhodami pro sebe, je odstaven a politicky zlikvidován…

Drap

rozhodně negativně

,,

Ametyst

rozhodně negativně

Jiří Bohumil

rozhodně negativně