hadi.ce

Jak velké skříňky ?

Existuje norma (či zákon), jak velký prostor (skříňku), musí zaměstnavatel zaměstnanci poskytnout, pokud se musí zaměstnanec převlékat do pracovního oděvu?

Nejlepší odpověď
Alesh

No, jéje … ČSN 73 4108

Cituji:
„Minimální rozměr skříňky pro 1 osobu je 300 × 500 mm (š x h). Minimální hloubka předlavičky skřínky je 300 mm…“

Zdroj: http://arch.fsv­.cvut.cz/pred­mety_Bc/Ateli­erova_tvorba/AT­V2/12_Knytl_Ho­ricka/Typologi­e/CSN_73_4108_Hyg_za­rizeni_a_satny­.pdf

Další odpovědi
anonym

asi něco existuje, jelikož nám v práci mají dělat právě podle nějakého předpisu skříňku dělenou na čisté a špinavé. sice už to dělají dva roky a ani nevěřím, že to někdy udělají.

Drap

Myslím že ne.