Zacheus

Jak velká je pravděpodobnost, že se v nějakém běžném výrobku setkám s ocelí z mariupolského Azovstalu?

Jak velká je pravděpodobnost, že se v nějakém běžně rozšířeném ocelovém výrobku (např. karoserie auta) setkám s ocelí z Azovstalu?

Nejlepší odpověď
paul1

Tato možnost určitě je . Firma AZOVELETROSBYT, která má sídlo v Mariupolu dodává ocel i do ČR, viz. mapka:

Zdroj: https://www.e­uropages.cz/A­ZOVELEKTROSBYT-LLC/00000004007086-280288001.html

Další odpovědi
elkon

Nulová, protože to nezjistíš.

Filip84

Když si koupíš UAZ Van 2206 tak poměrně značná, protože UAZ Van 2206 je, standardně, osazován motorem ZMZ 409110 MPI AMCE5 (oni ti „Rusáci“ mají takové poetické názvy aut a motorů! 🙂 ), no a to je záporožský závod na výrobu motorů, tak: velká. A UAZ „Buchanka“ je „běžný výrobek“ tuze velmi, v Mongolsku, Rusku, na Ukrajině atp., jich jezdí stovky tisíc!

Když si koupíš Kalashnikov, tak je taky, poměrně značná pravděpodobnost, že v tom nějaká ta, Tebou vyjmenovaná, ocel bude. A Kalashnikov je rovněž tuze velmi „běžný výrobek“, se podívej, jaký je to Schlager v Africe, nebo u „čo, Aladin, nieštartuje, nieštartuje?“ Velmi běžný!

Na druhé straně, když si koupíš, třeba, takové sovetskoye shampanskoye, tak tam je ta pravděpodobnost opravu mizivá, leda by kus té oceli Ivanovi spadl do kádě, když plnil ty flašky lahve, no a, zase, sovetskoye shampanskoye je poněkud velice „běžný výrobek“, u nás ho mají i v Jednotě.

Když si, zase, koupíš lidově demokratický samochod 평화 휘파람 (jak vypadá se můžeš podívat tady: https://namu.wi­ki/w/%ED%8F%89%ED%99%94%­20%ED%9C%98%ED%8C%8C%EB%­9E%8C]), o němž imperialisticko – kapitalistická propagandistická machinérie lživě tvrdí, že je to Fiat, ale není to Fiat, jak vysvětluje soudružka na officiálním videu: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=WzJ4s7EW2nM, tak tam ta pravděpodobnost taky není nějak velká, spíše v něm bude ocel z lidově demokratické Číny a Koreje.

Takže, záleží, co za „běžný výrobek“ si koupíš! 🙂