autacek

Jak Vás univerzita připravila na život?

Odpovědi
DoTazatel

Od toho univerzity/školy nejsou. (I když se říká, že jo).

zjentek

Tohle je otázka na „výmaz“. Uvědom si, že zde odpovídá každý člověk stejným právem. Člověk, ne občan! Protože k právu odpovědi tady nepotřeba ani občanky! Projeď si kodex. Pokud neznám víc než úúúúúúúúúúú, pořád mám právo odpovědět úúúúúúúúúúú. A co ti asi tak mají odpovědět uživatelé without univerzita? Diskriminační otázka, tečka.

autacek

@zjentek Můžeš odpovědět že nijak, i důvod pro tomu tak v tvém případě je. Nebo můžeš mlčet, když se tě ta otázka netýká. Ať koukám, jak koukám, žádnou diškrimináciu nikde nevidím.

zjentek

No nevidíš, protože je dotaz položen vyčůraně. Seš prostě chytrej, to je celý. Ale odpovědět ti může jen PÁR EXOTŮ. Min. 85% populace jsi zde „odvařil“ s odpovědí a dalo by se na to s přimhouřeným okem podívat jako na diskriminaci, ale je to právník od právníka, taqkže neboj… (;(;