Čecho_slovák

Jak vám vyhovuje současný stav počasí?

Já si prostě lebedím. Žádný sníh na odhazování, žádné škrábání skel na autě a mnoho dalšího.

Nejlepší odpověď
elkon

Sníh ve městě rád nemám, ale v přírodě chybí. Sněhová pokrývka chrání rostliny i živočichy před mrazem. Zároveň bude chybět vláha na polích. Snižuje se spodní voda.

Další odpovědi
Ametyst

Mohlo by být méně sněhu, protože tu není jak vyjet třeba na nákup nebo k doktorovi. Dnes jsem klouzala na dvojku do zasněženého kopce v mlze, než se objevila mokrá asfaltová silnice. Mlhu máme už několik dní, viditelnost zoufalá. Teploty kolem nuly nemám ráda, protože nevím, co se děje.

Rokio

Vyhovuje mi, protože není na zemi sněhová břečka, a tak je více místa na chodníku a nekape ze střechy, takže můžu chodit i kolem budovy a ne u silnice.

Kepler

Ano, vyhovuje mi to. Žádné velké topení, mohu jezdit na kole a nehrozí mi, že dopadnu na prdel při námraze či sněhu.

aliendrone

Jsem v zásadě spokojen, přesně ze stejných důvodů jako ty. Jediné co mi vadí jsou řidiči. Nemyslím to, že jezdí jako prasata (venkoncem v tomto ohledu musím zrovna já držet hubu a krok), ale fakt, že NEUMÍ řídit, natož aby měli něco jako „předvídavost“. Kua, KAM jsme se to dostali!? Místo abych se bál, že si někde v důsledku VLASTNÍHO jednání (řízení) rozbiju hubu, tak se bojím toho, kterýže neschopný ocas to do mě narve… :(

Ametyst>>> Gratula! Podařilo se Vám probudit ve mně šílenou závist! ;)
Zbožňuji mlhy, vichřice, průtrže mračen, chumelenice (prostě počasí „že by psa nevyhnal“) apod. podmínky a proto se mi toho ZHUSTA nedostává. Tady v Práglu je to pořád stejná nuda, den co den takové šedivé… Mlhu jsme na podzim měli asi jen 2× (no mlhu… viditelnost byla 100m+), sníh sice také pár dní byl (někde se ještě pod severními stranami děr na krajích města schovává), ale jinak nic zajímavého. Ne že bych měl „velké oči“ a postrádal každodenní odhazování sněhu apod. libůstky, ale přeci jen OBČAS by tu monotónní rutinu mohlo něco narušit. Chjo. :(

dubraro

Vůbec. Nemám rád zimu. Ani mírnou.

Beno

Mlhu často v tomto období způsobuji chladicí věže elektráren.

Ametyst

Aliendrone: Tady se držím volantu a koukám do nebe jako závodník do vrchu. 🙂 Když jsem letos pozdě přezula zimáky, požádala jsem a sousedka mi nakoupila a přivezla tašku s jídlem. 🙂