Avatar uživatele
Čecho_slovák

Jak vám vyhovuje současný stav počasí?

Já si prostě lebedím. Žádný sníh na odhazování, žádné škrábání skel na autě a mnoho dalšího.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Beno před 872 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Sníh ve městě rád nemám, ale v přírodě chybí. Sněhová pokrývka chrání rostliny i živočichy před mrazem. Zároveň bude chybět vláha na polích. Snižuje se spodní voda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Mohlo by být méně sněhu, protože tu není jak vyjet třeba na nákup nebo k doktorovi. Dnes jsem klouzala na dvojku do zasněženého kopce v mlze, než se objevila mokrá asfaltová silnice. Mlhu máme už několik dní, viditelnost zoufalá. Teploty kolem nuly nemám ráda, protože nevím, co se děje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Vyhovuje mi, protože není na zemi sněhová břečka, a tak je více místa na chodníku a nekape ze střechy, takže můžu chodit i kolem budovy a ne u silnice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Ano, vyhovuje mi to. Žádné velké topení, mohu jezdit na kole a nehrozí mi, že dopadnu na prdel při námraze či sněhu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Jsem v zásadě spokojen, přesně ze stejných důvodů jako ty. Jediné co mi vadí jsou řidiči. Nemyslím to, že jezdí jako prasata (venkoncem v tomto ohledu musím zrovna já držet hubu a krok), ale fakt, že NEUMÍ řídit, natož aby měli něco jako „předvídavost“. Kua, KAM jsme se to dostali!? Místo abych se bál, že si někde v důsledku VLASTNÍHO jednání (řízení) rozbiju hubu, tak se bojím toho, kterýže neschopný ocas to do mě narve… :(

Ametyst>>> Gratula! Podařilo se Vám probudit ve mně šílenou závist! ;)
Zbožňuji mlhy, vichřice, průtrže mračen, chumelenice (prostě počasí „že by psa nevyhnal“) apod. podmínky a proto se mi toho ZHUSTA nedostává. Tady v Práglu je to pořád stejná nuda, den co den takové šedivé… Mlhu jsme na podzim měli asi jen 2× (no mlhu… viditelnost byla 100m+), sníh sice také pár dní byl (někde se ještě pod severními stranami děr na krajích města schovává), ale jinak nic zajímavého. Ne že bych měl „velké oči“ a postrádal každodenní odhazování sněhu apod. libůstky, ale přeci jen OBČAS by tu monotónní rutinu mohlo něco narušit. Chjo. :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Vůbec. Nemám rád zimu. Ani mírnou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Beno

Mlhu často v tomto období způsobuji chladicí věže elektráren.

Avatar uživatele
Ametyst

Aliendrone: Tady se držím volantu a koukám do nebe jako závodník do vrchu. 🙂 Když jsem letos pozdě přezula zimáky, požádala jsem a sousedka mi nakoupila a přivezla tašku s jídlem. 🙂

Nový příspěvek