Janulka90

Jak vám šli udělat gelové nehty podle návodu z internetu?

Nechala jsem si párkrát udělat gelové nehty v salonu a teď bych si chtěla koupit sadu a udělat si je doma. Bude mi stačit jednoduchý návod jako je tento http://az-nehty.cz/cate­gory/navody/ nebo je lepší zapátrat po nějaké odborné literatuře, která se modeláži gelových nehtů věnuje do hloubky? Jaké s tím máte zkušenosti

Nejlepší odpověď
anonym

Zkušenosti nemám žádné, už jen z pocitu, že mám na rukou nějakou umělou hmotu mi navozuje nevolnost. Když mi někdo podá ruku takto nalepenou, mám co dělat abych se neotřásla odporem. Upravené udržované ruce s upravenými nehty manikůrou francouzského stylu mi úplně vyhovuje.

Další odpovědi
honza19hk

nejsem žena takže nevím, ale „šli“ je v tomto případě s tvrdým Y !
Nehty jsou rodu ženského.