Jak vám chutnala polévka rámen? Doporučili byste si na ni zajít nebo si ji přímo uvařit?

Případně jaký jste použili recept?

Odpovědi
Kepler

Dosud jsem něvěděl co to je, ale když jsem se podíval na recepty, nemusela by být špatná. Ovšem aby se aspoň trochu přiblížila původnímu japonskému receptu, musely by se použít dost exotické suroviny, které asi není snadné sehnat. Radši bych si ji tedy dal v restauraci, pokud možno japonské.

terry

Nechutnala neb jsem ji nejedla 😁