rybíz

Jak vám chutná domácí víno z černého rybízu?

Podle mne je vynikající, lepší než z červeného. A grády taky má.
Doplňuji:
Já jsem z něho měl poprvé obavy, že bude smrdět myšinou ( jako černý rybíz ), ale pak jsem byl velmi mile překvapen.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Na základě, osoby, která otázku položila musím konstatovat, že nejsem lidopij.
Ale jinak z rybízu není víno špatné a to jak z toho červeného i černého. děda jej měl vždy každý rok.

Další odpovědi
iceT

Kdyz je to dobre udelane,tak chutna vsechno.
Mamka dela nejaky liker z cerneho bezu,a to je taky ponufnani,ale bere to spis jako lek,nez nejake piti.Takova slivovice,kdyz skrabe v krku je tak na vyliti nez na vypiti,bohuzel.

BIGFOOT

To nemusí bejt zas tak špatný,ale mě by to nechutnalo.Musí to bejt kyselý.BIGFOOT

led

1 – mňam, keď je dobre urobené
2 – fuj,bŕŕ – zle urobené

elektrikář

Pokud máte rádi aroma z černého rybízu je výborné musí se jen umnět dobře udělat

BEAES

Já ho moc nemusím, je dost trpké.