Usoman

Jak v nádržce WC zvýšit množství vody jednoho spláchnutí?

Dá se pomocí tohoto splachovacího systému zvýšit objem jednoho spláchnutí a pokud ano, jak a kde se to tam nastaví?

Nejlepší odpověď
elkon

Podle mě to nepůjde, protože to vypadá, že jste na maximu. Pokud byste to ještě zvedli, začne vám voda protékat stále (středem okolo toho mechanismu). Hladina je tuším tak centimetr od okraje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Vážený pane, potřebujete půjčku ke konsolidaci svého dluhu? Potřebujete půjčku na financování svého podnikání? Fyzickým osobám a společnostem nabízíme zajištěné půjčky nebo prostředky za nižší úrokovou sazbu 2%. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím; e -mail (Theodorejamesonfinance@gmail.com). Čeká na vaši odpověď co nejdříve. Pane Jamesone