Lamer

Jak uvážu šátek kolem hlavy

Mám doma šátek a už docela dlouho si lámu hlavu jak ho uvázat kolem hlavy (tak aby škvírama nečouhaly vlasy) dík

Odpovědi
Monika

šátek přelož cípy k sobě, vznikne tedy jakýsi trojúhelník, cípy náležící nejdelšímu lemu uchop do rukou a přilož nad čelo, zbývající třetí cíp ulož na zadní straně hlavy, základními dvěma cípy třetí převaž na uzel. Mělo by to tak být fajn ;)

Dandi

poskládej ho do trojúhelníku a cípy spoj – tak jak to mívají selky.. a když budou čouhat vlasy tak je pospínej sponkami :)