Lilinka B

Jak uvarit kuřecí maso(prsicka)- ale neobaleny ve strouhance..na oleji? dekuji

Nejlepší odpověď
Pájo

„kuřecí řízek na přírodno“
https://www.go­ogle.cz/search?q=ku%C5%9­9ec%C3%AD+%C5%99%C3%AD­zek+na+p%C5%99%C3%A­Drodno&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox&gws_rd=cr&e­i=2oPqUoe6MciM7Ab414­CwDA

http://www.prima-recepty.cz/vyh­ledavani/?s=KU%C5%­98EC%C3%8D+PRSA+NA+P%C5%­98%C3%8DRODNO
…je toho plný internet, stačí si vybrat…

Další odpovědi
zzzzz

Na oleji leda usmažit, vaří se ve vodě.
Naklepat, osolit, okořenit, dát na rozpálenou pánev, osmahnout z obou stran.

anonym

„Uvařit“??
Ve vodě a nebo na páře…
Pokud je ale chceš připravit na tuku, pak je smažíš (restuješ, griluješ) – a ano, kuřecí prsíčka lze připravit na tuku, jako steak. Na rozpáleném tuku, každé strany cca 2 – 2,5 minuty (kuřecí není vhodné raw).
😉

marci1

Vařené maso se vaří ve vodě. Na oleji si můžeš udělat kuřecí prsa ( přírodní řízek ) tak, že na rozehřátý olej ( nejlépe řepkový ) na pánev vložíš posolené a opepřené maso a opečeš ho.
Kuřecí maso je měkké, nemusí se připravovat dlouho.

Hykam

marci1: právě kuřecí je potřeba řádně tepelně upravit kvůli salmonele