dust8

Jak upravit dveře u garáže, které jsou krapet ohnuté od kliky směrem nahoru a mini škvírou táhne dovnitř mráz, ať těsní?

Je tam kolem rantlu dveří samozřejmě gumová těsnící páska, ale ta tu mezeru úplně nepřekreje. Zkusil jsem pořádně dovřít dveře společně s druhou stranou a zástrčkou dole u podlahy a i přesto tam je menší škvíra kudy jde dle testu přiloženého prstu z garáže uvnitř přes zavřené dveře zvenku tou mini škvírou dovnitř studeno, mráz. Jak to opravit, upravit, aby tudy nešel chlad dovnitř?

Většinou je kvůli tomu ve sklepě jen nějakých 10 stupňů, což je i na sklep dost málo? Jinudy dovnitř chlad nejde. To jsem zkontroloval.

Odpovědi
elkon

A co je platná takováhle fotka? Měl jsi vyfotit celá vrata a označit šipkou ten problém.

maikossa

The crew treated my items with extreme care and was on time and professionally.
https://ragdo­llarchers.com/