dust8

Jak „ukotvit“ mikrovlnku, aby se při zmáčknutí většího tlačítka pro otevírání dvířek neustále neposouvala dozadu?

Mám jí na místě kde sedí jak (_._) na hrnec, ale je to skoro půl metru ve výšce a neustále se posouvá při otevírání dvířek. Tlačítko se musí více zmáčknou jinak se dvířka neotevřou. Jinak se otevřít nedají, protože to nemá žádný úchyt. Už jsem zkoumal spodek mikrovlnky a vypadá to, že to celé stojí na čtyřech vyvýšených bodech.
Nevím jestli má cenu zkoušet oboustranou lepící pásku na všechny tyto body. Každý z bodů má tak cenťák průměr.
Nikam jinam jí dát nemůžu. Hodí se mi jen na to jedno místo. Pokud bych omylem posunul mikrovlnku z místa tak o 20cm, tak spadne na zem a rozbije se.

Co s tím?

Nejlepší odpověď
Drap

Nevím zda vůbec a jak dlouho vydrží fungovat oboustranná lepící páska. Osobně bych volil nějaké jiné ukotvení. Vhodný rámeček kolem mikrovlnky, zapření a podobně,

Další odpovědi
Edison

Stačí vhodná protiskluzová podložka. Je s podivem, že by neměla gumové nožičky. Takové ty nalepoovací, nebo „s čudlíkem“ na zasazení do plechu.

Hlada

Nelepil bych přímo troubu, protože by se pod ní nedalo vytírat. Spíš bych připevnil na plochu pod nožičky nějaké mističky nebo dozadu dorazovou lištu.

nyjono

Zatížit 🙂
Nebo vyměnit za nějakou, která má jemnější otevírání 🙂

dubraro

Já jsem dal pod nožičky oboustrannou lepící pásku a od té doby drží.