Avatar uživatele
dust8

Jak „ukotvit“ mikrovlnku, aby se při zmáčknutí většího tlačítka pro otevírání dvířek neustále neposouvala dozadu?

Mám jí na místě kde sedí jak (_._) na hrnec, ale je to skoro půl metru ve výšce a neustále se posouvá při otevírání dvířek. Tlačítko se musí více zmáčknou jinak se dvířka neotevřou. Jinak se otevřít nedají, protože to nemá žádný úchyt. Už jsem zkoumal spodek mikrovlnky a vypadá to, že to celé stojí na čtyřech vyvýšených bodech.
Nevím jestli má cenu zkoušet oboustranou lepící pásku na všechny tyto body. Každý z bodů má tak cenťák průměr.
Nikam jinam jí dát nemůžu. Hodí se mi jen na to jedno místo. Pokud bych omylem posunul mikrovlnku z místa tak o 20cm, tak spadne na zem a rozbije se.

Co s tím?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap před 1723 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nevím zda vůbec a jak dlouho vydrží fungovat oboustranná lepící páska. Osobně bych volil nějaké jiné ukotvení. Vhodný rámeček kolem mikrovlnky, zapření a podobně,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Stačí vhodná protiskluzová podložka. Je s podivem, že by neměla gumové nožičky. Takové ty nalepoovací, nebo „s čudlíkem“ na zasazení do plechu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Nelepil bych přímo troubu, protože by se pod ní nedalo vytírat. Spíš bych připevnil na plochu pod nožičky nějaké mističky nebo dozadu dorazovou lištu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Zatížit 🙂
Nebo vyměnit za nějakou, která má jemnější otevírání 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Já jsem dal pod nožičky oboustrannou lepící pásku a od té doby drží.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek