Avatar uživatele
janek66

Jak ukládáte doma příbory, když na ně máte tři „přihrádky“?

Lžičky, vidličky, nože,
lžičky, nože, vidličky,
nebo jinak?
Já a manželka jsme zvyklí jinak a zajímalo by mne který způsob je běžnější. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, tom004, Alesh, anonym před 4568 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

spodnek mám se třemi přihrádkami – zleva lžíce ,vidličky nože a nad ní je přešupovací dvojpřihrádka- na ní mám lžičky a malé vidličky
Doplňuji:
ano přesně jako ELLA já zapomněla ještě na ty přihrádky ostatní – je to fakt praktické, myslela jsem, že se mi to do šuplíku nevedle ,ale je to super výmysl

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Já mám doma takový ten přenosný stojan se čtyřmi přihrádkami,roz­děluju na nože,lžíce,vidličky a malé lžičky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Aleshi.Nevím jak jsi přišel na výraz „bolševická kuchyň“. Pro Tvou informaci. Kuchyně vyráběla,i podle požadavků zákazníků, Jitona n.p.,a vyvážela je do cca 17 států světa,kde byli považovány,i svým designem, za kvalitní výrobek. Nevyráběli se tedy jenom pro RVHP. O její konec se paradoxně zasloužili polští výrobci,které naučili kuchyně vyrábět naši odborníci,a polské firmy je dnes ve velké míře,prodávají i u nás. A musím dodat,že za dobré ceny,a ve slušné kvalitě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

tak do tří přihrádek zleva – lžíce, nože, vidličky a nad tím máme posunovací část, kde jsou vepředu v obou přihrádkách lžičky – v jedné s dřevěnou rukojetí a umělé, které zbožňuje mamka na jogurty, v druhé nové nerezové a v zadních dvou přihrádkách jsou malé nerezové lžičky k espressu, jinak dole vzadu je ještě přihrádka, kde máme otvírák na víno a normální na láhve :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Máme starou bolševickou linku, je tam šuplík na příbory, rozdělený 3 fachy vedle sebe a nejblíž je ještě jedna kolmo na ty 3. V té přední jsou malé (čajové) lžičky. V těch třech zadních zleva doprava: lžíce, vidličky+nože (příborové), nože (klasické).
Doplňuji:
@tom004: Tome, máš odpovídat na otázku jankovi a ne reagovat na mojí odpověď. 🙂
Jinak spojením „bolševická kuchyň“ jsem použil pro vyjádření toho, že byla vyrobena pře více jak 2 desetiletími a tedy je již velmi stará. Tento fakt uvádím proto, abych čtenáře uvedl do obrazu celé linky, nikoli jen do šuplíku. 😉

Upravil/a: Alesh

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1996 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek