Spiritusss

Jak uhradit dobírku ze Slovenska?

Když kurýr doručí do ČR zásilku na dobírku ze Slovenska, je možné kurýrovi uhradit dobírku klasickou debetní kartou? Bude platba provedena v korunách, nebo v eurech? Bude nutné uhradit ještě nějaký dodatečný poplatek?

Nejlepší odpověď
annas

Částka se vybírá vždy v měně státu doručení, tedy do ČR, platba v Kč.

Podle zkušeností, většinou lze platit kartou.

  1. Nákup v obchodě. Cena je uvedená v potvrzení objednávky – cena zboží + poštovné (dopravné) + poplatek za dobírku. Někde jsou obě položky v jednom.
  2. Pokud je to zásilka od soukromníka, záleží na tom, kolik si vyúčtuje.

Další odpovědi
autacek

Stejně jako z Česka.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.