Sim

Jak udělat vánoční zazvonění tak aby děti nic nepozanli?

Mohli by ste mi prosím poradit jak mám udělat vánoční zazvonění ježíška tak aby moje děti nic nepozanli? Děkuju za odpovědi!!!!

Nejlepší odpověď
badisko

podle toho jak mate romisteny byt …nebo dum …dumyslne rozmisteni provazky by slo…mam zazvonil soused bydleli jsme v dome tak tata poutevrel okno soused se naklonil do obejvaku a zazvonil …tak by taky asi slo i v panelaku …nebo si stahni vyzvaneni do mobilu zvonecek a nenapadne se prozvon!!
Doplňuji:
ten mobil by byl asi nejlepsi ..

Další odpovědi
Elk

Já jsem to udělal tak, že jsem na prázdnou audiokazetu asi po 20 minutách nahrál zvonečka, pak jsme se sli navečeřet a já jsem před večeří pustil kazeťák. Měl jsem naprosté alibi. Jenom ten kazeťák pořádně zamaskovat. Dnes by ro možná šlo i s telefonem – nahrát dlouhou pauzu a pak zvonění.

Deli

Také používáme nahrávku na mobilu, funguje to 🙂

Fienir

Nastav zvonek jako vyzvánění v mobilu a na to číslo zavolej.

Mapel

Já to dělal následovně. Řekl jsem, že se jdu podívat, zda už nepřišel ježíšek, Zazvonil v pokoji a celý udivený jsem se vrátil, jestli slyšeli cinkání, že ježíšek už tam byl.

Hlada

Tady je to hotové.
http://www.uloz­to.cz/7012127/­vanocni-zvonecek-5-5-min-ticha-a-pak-zvoneni-mp3
http://www.uloz­to.cz/1733267/­vanocni-zvoneni-mp3
Vlastní kutilství je ale hezčí.

hanulka11

stačí za dveřmi zacinkat zvonečkem a uslyší cinkání – záleží jak jsou velcí ,jestli ti to zbaští

pusinka50

Já poslala malýho hlídat Jéžíška k oknu, číhal za závěsem a já šla zazvonit z chodby na bytový zvonek a potichu zas rychle zavřela dveře a pak nastalo „divení“..:-)