claragott

jak udělat nejlepší krém na cupcakes? :)

mám vynikající piškot,ale zatím jsem nedošla na ten správný krém nahoru :) poraďte dík :))

Odpovědi
elektrikář

My jsme doma dělávali žloudkový krém, 2 lžíce hladké mouky, svařit v mléce na kaši přidat vanilkový cukr, žloudek jsme svařili v naběračce také s trochou mléka ve vodní lázni. A začalo se šlehat.s trochu kondenzovaného mléka,postupně se přidalo za stálého šlehání 250.g másla cukru podle chuti Natřelo se na piškot který se proříznul a naplnill rybízovou zavařeninou . Rozřezal se na kostky a ozdobil rýhovanou trubičkou.Navrch kousek marmelády asi jako hrášek na ozdobu..

Doplňuji:
Pro dospělé se občas do krému káplo trochu rumu.

Damiana

Jestli máš ráda karamelový, poradím ti rychlovku. Zkaramelizované kondenzované mléko (prodává se už takhle, nemusíš se s ním vařit) našleháš s máslem. Jedna kostka másla, jedna plechovka karamelu. Nic jiného se tam nepřidává a je naprosto skvělý.:-)