Mucillinka

Jak udělat člověka štastným a jak se štastný člověk pozná?

Nejlepší odpověď
anonym

Stastny clovek hlavne sam sebe musi umet udelat stastnym. 🙂 Kazdy ke stesti potrebuje neco jineho… blizke okoli ma ale take velky vliv na stesti druheho … tak ted si vyberte. 🙂

  • iv-

Další odpovědi
Berušinka

Až budeš starší, šťastného člověka poznáš na první pohled – podle očí, chování =) Šťastný člověk většinou svojí radost dává patřičně najevo.
A co člověka udělá šťastným? To je u každého jiné. Musíš toho člověka znát, aby ses také mohla o jeho radost přičinit =)

anonym

Existuje štěstí, ale neznáme je; což o to, znali bychom je, ale neumíme si ho vážit.

  • Johann Wolfgang von Goethe

I z maličkostí lze vytvořit velké štěstí.Člověka šťastného poznáš tak,že se mu podíváš do očí.Tam najdeš všechno.Boles­t,strach,radost i štěstí.

anonym

Důležitá je ta pozitivní tendence, správný směr, samotné dosažení cílů už je jen konečná. Když se dlouhodobě „daří“ držet směr se kterým jste spokojeni a nebloudit, jste šťastní.

anonym

Ad iv, malá polemika – „Štěstí je jediná věc, kterou můžeme dát, aniž bychom ji sami měli“.
Viz daleko moudřejší lidé než jsme my tady všichni dohromady. (Klasik už v 17. století).

bolak

Odpověď uživatele Dr. Axl byla dobodávana podvodně, palec byl od uživatelky ocko byl přidělen více jak rok od zadání otázky. V době vložení odpovědi zde ocko ještě nebyla ani zaregistrována.

Děkujeme za pozornost 🙂