lehcesileny

Jak učit na odborné střední škole? Jaká je požadovaná kvalifikace?

Baví mě obor technologie dopravy. Studuji tento obor na VŠ. V budoucnu bych v něm rád pracoval. Kromě toho bych rád učil na odborné střední škole dopravní. Spíše tak pro zábavu, mám rád kontakt s lidmi. Nejlépe na částečný úvazek.

Stačí mi k částečnému úvazku na takovéto škole pouze dostudovaný Ing.? Podle mého výkladu zákona ano. Mýlím se?

Pomůže mi nějak v tomto pedagogické minimum?

Díky :)

Odpovědi
ivzez

K dokončenému vzdělání (Ing) bude (pravděpodobně) nutné
si doplnit pedagogické vzdělání (pedagogické minimum).

Pro vyučující platí stejná pravidla bez rozdílu výše úvazku.