majki636

Jak účinkují prášky na erekci?

Měla bych dotaz jenom na pány, a to jestli některý z vás vyzkoušel viagru a normální doplněk na erekci. Co z toho účinkovalo líp, jestli se to tak dá napsat?

Nejlepší odpověď
Kepler

Viagra funguje tak, že podpoří příliv krve do penisu a tím způsobí jeho ztopoření. Je však jenom na lékařský předpis. Možná tak působí i další podobné medikamenty. Ostatní přípravky bez předpisu mají fungovat spíše jako afrodisiaka s pochybným účinkem.

Další odpovědi
elkon

Viagra funguje, ale chlap musí mít zdravé srdce.

Arne1

Souhlas s Kaplerem. Přitom cena generika Viagry a cena těch doplňků stravy z reklam je diametrálně odlišná. A navíc, na Viagru a klony přispívají některé ZP.

aliendrone

Vlastně neznám ani princip mechanismu funkce Viagry, protože podstatný pro mne je fakt, že (na rozdíl od ostatních „doplňků“) FUNGUJE. Tedy ne že by fungovala tak, jak ji prezentují ve filmech (nebo možna ano, pokud toho vezmeš víc, což jsem nezkoušel), prostě tě posune o hezkých pár let k mládí. To se blbě vysvětluje i mladým klukům, natož holce. Zkus si představit, že je večer a ty máš tak akorát potřebu/chuť na jedno – zalehnout a spát. No a s modrým zázrakem se vrátíš do doby, kdy tahle potřeba byla bez potíží odvrhnuta stranou, POKUD se naskýtala možnost věnovat se „jiné činnosti“, chápeš? Zkrátka – jde to jako za mlada. Ovšem nic takového, jako bezpodmínečná erekce jsem nezaznamenal. To vím jistě, protože se mi stalo, že po sezobnutí modřenky se bohužel nic nekonalo (ne mojí vinou). Normálně (v rámci celkem nenormálních okolností ;) :D) jsem makal a ani žádné „neodbytné představy“ na mě nelezly. ;) :)

Dvě věci:

  1. Nikdy jsem se nepředávkoval (na důrazné doporučení lékaře, už se v těhle věcech musím „hlídat“ – žeru kdeco, pilule na tlak, na cholesterol, na cukrovku), tak nwm, co by se mnou udělala větší nálož, ale ono to nebylo nikdy potřeba.
  2. Funguje to INDIVIDUÁLNĚ, mám kámoše, který tvrdí, že i kdyby toho sežral lopatu, tak se mu maximálně „rozbuší srdce“ a jinak NIC! :( Je sice pravda jediný s tímhle „problémem“, jiným funguje v podstatě stejně jako mně, takže kdo ví? ;)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.